Čtrnáct spolků na jednom „hřišti“

O tom, jak jednotlivé sportovní a volnočasové spolky dokáží spolupracovat, jsme se přesvědčili při Festivalu sportu a volného času v Holešově. Šlo o představení a jistou formu společného náboru malých sportovců a členů organizací. Postupně se během odpoledne představily spolky: Atletika Holešov, TJ Holešov – házená, Florbal Holešov, Mažoretky Holešov, Orel jednota Holešov, SDH Holešov, TJ Sokol Holešov, Taneční studio JL, SVČ TYMY, Pionýr Holešov, SFK ELKO Holešov, TJ Holešov – vzpírání, REDNECKS GYM – thaibox a Zahrádkáři Holešov.

Děti i dospělí si mohli vyzkoušet jednotlivé aktivity, doptat se, jak probíhají tréninky a zjistit si veškeré podrobnosti. A tak se házelo, vázalo květiny, kopalo, boxovalo, tančilo a mnoho dalšího. Záběr byl opravdu široký a potvrdilo se, že výběr možných aktivit je v Holešově opravdu pestrý.  

Program festivalu plnily spolky, které se postupně představily i u mikrofonu, dále pak jednotlivá vystoupení a svou sílu do Holešova přijel ukázat „strong man“ Jiří Tkadlčík, nejsilnější muž světa. Za velké podpory fanoušků se vybičoval k obdivuhodným výkonům.

Festival sportu a volného času naplnil svůj účel a věříme, že všichni zúčastnění našli další motivaci a tipy, jak se dá v Holešově trávit volný čas.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star