Hlášení městského rozhlasu 20.–21. 9. 2023

V sobotu 23. září vystoupí v 19.30 hodin v rámci festivalu Bluesový podzimek 2023 rockové uskupení z Londýna – bluesové trio Five points gang. Vstupné v předprodeji 290 Kč.

Holešovští házenkáři zvou na podzimní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti Házená Velká Bystřice B, a to v neděli 24. září od 11 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Bohatý kulturní a společenský život probíhá i v okolí Holešova. V sobotu 23. září bude zahájena výstava k 60. výročí základní organizace Českého zahrádkářského svazu Prusinovice, uskuteční se bazárek v Ludslavicích, Drakiáda v Lukovečku, Přílepské podzimní polévkobraní a rybářské závody v Roštění. V neděli 24. září se představí Ježibaby z Babína v Němčicích a od soboty 30. září do neděle 1. října proběhne Výstava ovoce a květin v Míškovicích.

Ve středu 27. září budou v zámku pokračovat večerní prohlídky s karimatkami – Nástropní malby – cesta za tajemstvím neznámých mistrů.

Ve středu 27. září se v kostele sv. Anny uskuteční svatováclavská mše svatá za mikroregion, starosty a zastupitele. Následovat bude svatováclavský koncert Holešovského komorního orchestru.

Ve čtvrtek 28. září proběhne na Orelském hřišti od 9 hodin Svatováclavský turnaj v malé kopané. Zápis družstev od 8.30 hodin. Turnaj zahájí v 9 hodin sv. Václav za přítomnosti Jiřího Čunka a starosty města Holešova Milana Fritze.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 15. září od 7.30 do 14.30 hodin v části ulice Sušilova. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star