Školy Zlínského kraje se představí na burze středních škol v Holešově

Tisková zpráva ze dne 2. 10. 2023

 

Holešov – Žáci vyšších tříd základních škol budou letos opět moci navštívit burzu škol, kterou bude v Holešově v úterý 17. října pořádat Město Holešov, Okresní hospodářská komora Kroměříž a Úřad práce ČR, Kontaktní pracoviště Holešov.

 

Velký sál holešovského zámku přivítá více než třicítku středních škol, gymnázií a učilišť Zlínského kraje. Žáci základních škol tak budou moci získat potřebné informace a načerpat inspiraci pro své budoucí pracovní uplatnění. Výběr střední školy nebo učiliště není pro dospívající mládež jednoduchý, díky burze škol si však mohou vytvořit ucelenou představu, jaké možnosti v našem kraji existují.

 

Přehlídka je určena primárně žákům 8. a 9. ročníků základních škol, jejich rodičům, pedagogům, ale rozhodně také široké veřejnosti. Poskytne přehled o nabídce učebních a studijních oborů na středních školách a učilištích. Představí možnosti uplatnění na trhu práce a poskytne kontakt s budoucími zaměstnavateli. Zástupci Informačního a poradenského střediska Úřadu práce nabídnou poradenství k volbě povolání. Burza škol se bude konat od 9 do 17 hodin.

 

 

 

Hana Helsnerová
hana.helsnerova@holesov.cz
774359921

burza-strednich-skol-2023-web.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star