Hlášení městského rozhlasu 11.–12. 10. 2023

V současné době probíhají stavební práce na nám. Dr. E. Beneše v Holešově. Objízdná trasa pro vozidla je vedena po ulici Nerudova. Prosíme o respektování dopravního značení. Zejména pak na křížení ulic Nerudova a Palackého u restaurace Tacl, kde je přikázaný směr jízdy vpravo. Děkujeme za ohleduplnost a pochopení.

 

Žáci vyšších tříd základních škol budou letos opět moci navštívit burzu škol ve velkém sále zámku v úterý 17. října.  

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti Lesana Zubří, v neděli 22 října od 11,00 hodin.

 

V sobotu 14. října se ve velkém sále zámku uskuteční od 16,00 hodin finále Zlatého oříšku Zlínského kraje, soutěže zájmové činnosti. Vstupné je 100,- Kč, děti zdarma.

 

TYMY centrum pořádá v pátek 3. listopadu tradiční Slavnost Broučků. Od 16,00 hodin bude po náměstí Dr. E. Beneše jezdit Světýlkový vláček, následovat bude soutěž o nejlepší lampion, v 17,00 hodin projde městem světýlkový průvod, který bude zakončen v zámecké zahradě ohnivou show.

 

Inscenace Divadla Máj Praha s názvem Mařka - příběh dvou sester za doby Protektorátu se koná v sobotu 21. října od 18,00 hodin v Kavárně u Ámose.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve čtvrtek 19. října od 7,00 do 17,00 hodin v části ulic Dukelská, Ovocná, Rymická, Za vodou, v části Všetul a v celém Količíně a Rymicích. V pátek 20. října od 7,00 do 17,00 hodin v celém Količíně, v Rymicích a v části Všetul. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star