Hlášení městského rozhlasu 18.–19. 10. 2023

Inscenace Divadla Máj Praha s názvem Mařka-příběh dvou sester za doby Protektorátu se uskuteční v sobotu 21. října od 18,00 hodin v Kavárně u Ámose.

 

Holešovští házenkáři zvou na podzimní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti Lesana Zubří, v neděli 22 října od 11,00 hodin.

 

TYMY centrum pořádá v pátek 3. listopadu tradiční Slavnost Broučků. Od 16,00 hodin bude na náměstí Dr. E. Beneše jezdit Světýlkový vláček, následovat bude soutěž o nejlepší lampion, v 17,00 hodin projde městem světýlkový průvod, který bude zakončen v zámecké zahradě ohnivou show.

 

V neděli 5. listopadu se od 9,00 hodin uskuteční XII. Svatohubertský den. V 9,00 hodin vyjde od zámku k farnímu kostelu průvod uniformovaných myslivců, sokolníků, psovodů a svatohubertské jízdy. V 9,30 hodin začne ve farním kostele zpívaná a troubená svatohubertská mše svatá. Následovat bude vytrubování, občerstvení a výstavka trofejí v průjezdu fary.

 

V neděli 5. listopadu bude v Americkém parku od 10,00 do 16,00 hodin přístupné ležení napoleonských vojáků v rámci akce „Život vojáka napoleonských válek“. Součástí budou i komentované prohlídky pro zájemce. Vstup volný.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 20. října od 7,00 do 17,00 hodin v celém Količíně, Rymicích a v části Všetul. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star