Hlášení městského rozhlasu 3.–4. 1. 2024

Také v letošním roce se uskuteční Tříkrálová sbírka, kterou v našem městě a v okolních obcích pořádá Charita Holešov v sobotu 6. ledna. Koledníci budou putovat dům od domu s přáním všeho dobrého v novém roce. Budete moci přispět finančním darem do úředně zapečetěné kasičky na pomoc lidem v nouzi.

 

V sobotu 6. ledna budou v masných krámech v Holešově v rámci „Tříkrálové zabíjačky“ k prodeji zabíjačkové speciality. K dobré náladě zahraje cimbálová muzika Paléska a písničkář Ziggy Horvát.

 

Ještě do neděle 7. ledna si můžete za skly zámeckých arkád zámku v Holešově prohlédnout vánočně laděnou výstavu nazvanou „Vánoce s medvídkem“.

 

Novoroční koncert Holešovského komorního orchestru se uskuteční v neděli 7. ledna v 17,00 hodin ve velkém sále holešovského zámku. Na programu budou skladby Bedřicha Smetany, Antonína Dvořáka a Václava Vačkáře. Vstupné 250,- Kč.

 

Jednota Orel Holešov nabízí možnost veřejného bruslení na svém hřišti, kluzišti poblíž ulice Zlínská. V neděli 7. ledna od 14,00 hodin se zde uskuteční rovněž „Školička bruslení“ pod vedením profesionálního trenéra, která je určená dětem od pěti let. Bližší informace včetně povinné výbavy najdete na stránkách města.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie. A to ve čtvrtek 18. ledna od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice Střelnice. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star