Hlášení městského rozhlasu 10.–11. 1. 2024

Až do neděle 3. března si můžete na zámku v Holešově v sálech prvního patra prohlédnout výstavu fotografií „Itálie objektivem Pavla Koopa“. Výstava je však přístupná pouze v době konání společenských akcí.

 

Letošní holešovskou plesovou sezónu zahájí XIV. Reprezentační ples města Holešova, který se uskuteční v sobotu 13. ledna na zámku v Holešově od 20,00 hodin. Ples moderuje Lucie Borhyová, vystoupí skupina NO NAME a další. Podrobnější informace naleznete na stránkách - holesov.info 

 

„Ples Tymy aneb sousedská“ proběhne v pátek 19. ledna od 20,00 hodin v TYMY Centru ve Všetulích. K tanci zahraje skupina Quanto.

 

V neděli 14. ledna pořádá římskokatolická farnost Holešov „Karneval“. Začne v 15,00 hodin na Áčku (v internátu Vyšší a Střední policejní vojenské školy Ministerstva vnitra v Holešově). Připraveny jsou hry pro děti, fotokoutek, hudební doprovod, tombola i občerstvení.

 

Jednota Orel Holešov nabízí možnost veřejného bruslení na svém hřišti, kluzišti poblíž ulice Zlínská. V neděli 14. ledna od 14,00 hodin se zde opětně uskuteční „Školička bruslení“ pod vedením profesionálního trenéra, která je určená dětem od pěti let.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie. A to ve čtvrtek 18. ledna od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice Střelnice. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star