Hlášení městského rozhlasu 17.–18. 1. 2024

Až do neděle 3. března si můžete na zámku v Holešově v sálech prvního patra prohlédnout výstavu fotografií „Itálie objektivem Pavla Koopa“. Výstava je přístupná pouze v době konání společenských akcí.

 

Mezi typické moravské lidové tradice patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v pátek 19. ledna od 7,00 do 13,00 hodin před prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také čerstvě vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a jiné speciality.

 

„Ples Tymy aneb sousedská“ proběhne v pátek 19. ledna od 20,00 hodin v TYMY Centru ve Všetulích. K tanci zahraje skupina Quanto.

 

Jednota Orel Holešov nabízí možnost veřejného bruslení na svém hřišti, kluzišti poblíž ulice Zlínská. V neděli 21. ledna od 14,00 hodin se zde uskuteční opět „Školička bruslení“ pod vedením profesionálního trenéra, která je určená dětem od pěti let.

 

Letošní plesová sezóna pokračuje v průběhu příštího týdne "Hasičským plesem" v Tučapech, který se uskuteční v pátek 26. ledna od 20,00 hodin. A poté "Farním plesem" v sobotu 27. ledna od 19,30 hodin na zámku v Holešově.  

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie. A to ve čtvrtek 18. ledna od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice Střelnice. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star