Hlášení městského rozhlasu 24.–25. 1. 2024

Až do neděle 3. března si můžete na zámku v Holešově v sálech prvního patra prohlédnout výstavu fotografií „Itálie objektivem Pavla Koopa“. Výstava je přístupná pouze v době konání společenských akcí.

 

Středisko volného času TYMY pořádá "Kouzelný pohádkový karneval". Proběhne v sobotu 27. ledna od 15,00 hodin v tělocvičně SVČ TYMY. Vstupné v předprodeji – 100 Kč, na místě 150 Kč.  

 

Jednota Orel Holešov nabízí možnost veřejného bruslení na svém hřišti, kluzišti poblíž ulice Zlínská. V neděli 28. ledna od 14,00 hodin se zde uskuteční opět „Školička bruslení“ pod vedením profesionálního trenéra, která je určená dětem od pěti let.

 

Sbor dobrovolných hasičů Tučapy Vás zve na Hasičský ples, který se uskuteční v pátek 26. ledna od 20,00 hodin v Tučapech. Večerem vás provede kapela GEORGO a těšit se můžete i na bohatou tombolu.

 

Farní ples proběhne v sobotu 27. ledna od 19,30 hodin na zámku v Holešově.  K tanci a poslechu zahraje dechová kapela MORAVÁCI, Holešovský komorní orchestr i cimbálová muzika VČELARAN.

 

Letošní plesová sezóna pokračuje v průběhu příštího týdne Plesem Mikroregionu Holešovsko, v sobotu 3. února od 20,00 hodin. Vystoupí kapela Čechomor, rocková skupina Kameron či vynikající cimbálová muzika Ohnica.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star