Hlášení městského rozhlasu 31. 1–1. 2. 2024

Až do neděle 3. března si můžete na zámku v Holešově v sálech prvního patra prohlédnout výstavu fotografií „Itálie objektivem Pavla Koopa“. Výstava je přístupná pouze v době konání společenských akcí.

 

Jednota Orel Holešov nabízí možnost veřejného bruslení na svém hřišti, kluzišti poblíž ulice Zlínská. V neděli 4. února od 14,00 hodin se zde uskuteční opět „Školička bruslení“ pod vedením profesionálního trenéra, která je určená dětem od pěti let.

 

Ples Mikroregionu Holešovsko se uskuteční v sobotu 3. února od 20,00 hodin. Vystoupí kapela Čechomor, rocková skupina Kameron či vynikající cimbálová muzika Ohnica. Příští týden se pak mohou, nejen studenti, těšit na Reprezentační ples gymnázia Holešov 2024 v sobotu 10. února.

Zájemcům o masopustní veselí doporučujeme Masopust v masných krámech, který se uskuteční v sobotu 10. února od 9,00 hodin v masných krámech a blízkém okolí. Účastníci z řad občanů v maskách vítáni.

Letošní plesová sezóna pokračuje Mysliveckým plesem v Tučapech. Myslivecké sdružení Háje Tučapy – Bořenovice vás srdečnou zve na svůj ples v sobotu 17. února od 20,00 hodin. Kromě bohaté tomboly je v ceně vstupného 300,- Kč večeře.  

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star