Fotosoutěž v plném proudu

Od října loňského roku běží výzva pro fotografy, kteří rádi fotografují své okolí. Do připravované publikace zařadíme fotografie, které dokumentují vývoj města a jeho okolí. Fotografové mají k dispozici 100 snímků historického Holešova a jejich úkolem je pořídit snímky aktuální z co možná nejpodobnějšího úhlu pohledu.

Zářným příkladem toho, jak by to mělo vypadat, je pan K. z Holešova, který se pravidelně na své vycházky vydává s foťákem a předlohami. Hledá vhodná místa a pořizuje fotky, které následně dle pokynů odešle na Městský úřad na adresu hana.helsnerova@holesov.cz. „Na procházky už vždy vyrážím s několika fotkami v kapse. Všechna místa jsem poznal a některá se opravdu změnila hodně. Až jsem byl sám překvapen,“ komentuje svou novou zálibu.

Fotografií od více fotografů už dorazila spousta, ale stále ještě zdaleka nejsou pokryta všechna místa a zákoutí. Počasí už začíná být příznivé k tomu, abyste se i Vy vydali ven a zapojili se do soutěže, ve které bude 100 vítězných snímků finančně ohodnoceno a zařazeno do publikace a kalendáře.

Veškeré předlohy i další informace najdete v odkazu zde https://www.holesov.cz/fotosoutez-2023-2024

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star