Hlášení městského rozhlasu 6. – 7. 3. 2024

Český zahrádkářský svaz zve na přednášku Františka Václavíka s názvem „Ošetření ovocných stromů“. Přednáška se uskuteční v pátek 8. března v 16,00 hodin v Domě zahrádkářů v Holešově. Zkušený odborník a pěstitel seznámí s novinkami v ochraně ovocných stromů se zaměřením na nové problémy, které se objevily v loňském roce.

 

TYMY Holešov pořádá v neděli 10. března od 10,00 do 16,00 hodin „Řemeslný den“, tvořivé dílny pro rodiče s dětmi s možností přijít v průběhu dne. Vstupné 100, - Kč.

 

Ve čtvrtek 14. března od 17,00 hodin bude na zámku v Holešově zahájena výstavní sezona 2024. A to vernisáží výstavy „SEVA, český fenomén“ za účasti autora projektu Petra Šimra.

 

Na zámku v Holešově se v pátek 15. března od 18,00 hodin opětně uskuteční „Večer bojovníků Holešov“.

 

Vlastivědný kroužek Holešov pořádá v sobotu 27. dubna poznávací zájezd „Po stopách partyzánského odboje na jižním Valašsku“. Na programu zájezdu je návštěva Národní kulturní památky Ploština, Juříčkův mlýn u Leskovce i prohlídka zámeckého parku ve Vizovicích. Bližší informace ve vývěsce Vlastivědného kroužku v průjezdu Městské knihovny Holešov. Přihlášky u paní Ireny Železné, tamtéž.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star