Hlášení městského rozhlasu 3. – 4. 4. 2024

Vlastivědný kroužek Holešov zve v sobotu 6. dubna na exkurzi, na „Vycházku za památnými hroby holešovského hřbitova“.  Sraz účastníků je před vstupní branou městského hřbitova v Holešově v 9,00 hodin. Provázet bude Jiří Janál z Národního památkového ústavu Kroměříž.

 

Charita Holešov pořádá od pondělí 8. do pátku 12. dubna jarní sbírku šatstva. Nepotřebné šatstvo, povlečení a jiné textilie můžete přinést do prostor Českého svazu zahrádkářů v Holešově. A to v pondělí a ve středu od 8,00 do 16,00 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8,00 do 17,30 hodin a v pátek od 8,00 do 15,00 hodin.

 

Pracovnice energetické firmy bude od pondělí 8. do pátku 19. dubna zapisovat stavy elektroměrů. Prosí občany, aby umožnili přístup či aby nechali stav elektroměrů zapsán na viditelném místě. Jedná se o tyto a přilehlé ulice: Bezručova, Hankeho, Holajka, Komenského, Kráčiny, Květná, náměstí Svobody, Nerudova, Osvobození, Ovocná, Partyzánská, Sadová, Střelnice, Zahradní a Zlínská.

 

V úterý 9. dubna mají zájemci o archeologii poslední možnost spatřit bronzový poklad, který je prezentován v archeologické miniexpozici v prostorách firmy Kuraray ve Všetulích. Sraz účastníků exkurze je v 16,45 u brány podniku, provází Stanislav Sýkora.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie. A to ve čtvrtek 11. dubna a v pátek 12. dubna od 7,30 do 17,00 hodin. Vypnutím el. energie bude omezena místní část města-Dobrotice.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

V pátek 19. dubna od 18,00 hodin se uskuteční v sala terreně zámku v Holešově varhanní koncert při příležitosti 55. výročí založení SORRY KLUBU. Vystoupí Pravoslav Březík – varhany a Pavel Březík – viola. Vstupné dobrovolné.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star