Zahájení koupací sezóny

V sobotu 8. června, bude-li přát počasí, zahájí zámecké koupaliště v Holešově svůj provoz. Aktuálně probíhají přípravné práce, napouští se bazény a dokončují poslední úpravy. Pracovníci TAS Holešov připravují nejen samotné koupaliště, ale také se snaží zprovoznit pokladní systém, který by mohl od července umožnit čerpat kredit ze zákaznických karet Sportcentra. „Ve hře je také možnost hradit vstup na koupaliště benefitní kartou Multisport,“ uvádí za TAS Holešov Miroslav Koumar.

Provoz koupaliště je naplánován od června do září. V červnu a září bude ve všední dny otevřeno od 12 do 18 hodin. O víkendech a o prázdninách pak každý den od 10 do 19 hodin.

Návštěvníci za vstup na koupaliště zaplatí 100 korun, mládež, důchodci a držitelé ZTP pak zaplatí 80 korun a děti do 6 let mají vstup zdarma. Zájemci mohou využít také permanentek, které budou v prodeji pro dospělé za 1200 Kč a pro děti do 15 let a seniory pak za 900 Kč.

Areál koupaliště disponuje 50m plaveckým bazénem s hloubkou od 1,2 m do 1,8 m se dvěma skluzavkami. Pro děti do věku 5 let je určen oddělený dětský bazén s maximální hloubkou 60 cm. Dále je možné využít hřiště pro plážový volejbal nebo nohejbal. Návštěvníci budou mít za poplatek k dispozici lehátka nebo bezpečnostní schránky. Půjčit si mohou také vybavení na stolní tenis, beach badminton a další hry.

Hana Helsnerová

3.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star