Hlášení městského rozhlasu 5. – 6. 6. 2024

V pátek 7. června se uskuteční již tradiční „Noc kostelů“. V našem městě budete moci navštívit v tento den kostel sv. Anny od 19,00 hodiny dále, kde je připraven bohatý kulturní i liturgický program. Včetně drobného občerstvení. Večer chval, modliteb a svědectví budete moci navštívit v rámci „Noci kostelů“ tentýž den i v modlitebně Církve adventistů sedmého dne (na Holajce 1638), od  18,00 hodin až do 20,30 hod.

 

V neděli 9. června se uskuteční „Oblastní slet župy Hanácké“. Slavnostní průvod krojovaných sokolů a cvičenců vyjde v 13:30 z náměstí Dr. E. Beneše přes zámeckou zahradu na Městský stadion Míru, kde bude program pokračovat ve 14:00 slavnostním zahájením sletu a vystoupením cvičenců. K tanci a poslechu zahraje dechový orchestr Hanačka. Oblastní slet je součástí XVII. všesokolského sletu, ukázkou sokolské činnosti v našem regionu. Koná se pod záštitou města Holešova.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie. A to ve čtvrtek 13. června od 7,30 do 15,00 hodin. Vypnutím el. energie bude omezena část ulice Květná, část ulice U Kasáren, Větřák a část ulice Zlínská. Dále pak v pondělí 17. června od 7,30 do 13,00 hodin, kdy bude vypnutím el. energie omezena část ulice Sadová. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Až do listopadu tohoto roku si můžete na zámku v Holešově prohlédnout výstavu, která se věnuje poslednímu šlechtickému rodu, jenž vlastnil holešovské panství. Výstava nese název „Wrbnové. Konec starých časů“.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star