Hlášení městského rozhlasu 20. - 21..prosince 2017

Vánoční koncert Big Bandu Holešov Josefa Hájka se sólisty se uskuteční 22. prosince od 19,00 hodin v kině Svět v Holešově. Jako hosté vystoupí Young Moravia Jazzband ze ZUŠ Morava Zlín a pěvecký soubor ZUŠ Holešov.

Vánoční koncert Holešovského komorního orchestru a Holešovského chrámového sboru se koná v pondělí 25. prosince od 15,30 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Na pořadu bude Vánoční mše D dur skladatele Miroslava Gajdoše, který ji také bude dirigovat.

Tradiční novoroční ohňostroj města Holešova se uskuteční v pondělí 1. Ledna od 17,00 hodin v zámecké zahradě. Pouze v případě husté mlhy by byl ohňostroj posunut o týden.

Novoroční koncert města Holešova v podání Holešovského komorního orchestru s hosty se uskuteční v neděli 7. ledna od 17.00 hodin v sále zámku. Po koncertě zve starosta města jeho návštěvníky na pohár vína a novoroční přípitek.

Jubilejní 10. reprezentační ples města Holešova se bude konat v sobotu 13. ledna ve všech prostorech zámku. Vstupenky je možno zakoupit v Městském informačním centru na zámku.

Keltský ples pořádá v sobotu 3. února od 19,30 hodin v prostorách holešovského zámku Castellum Holešov a Cestovní kancelář Bohemian Tour. K tanci a poslechu bude hrát Marathon Band a Kapela Dálach, v New Drive klubu bude diskotéka.

Již IX. varhanní koncert Ludvíka Šuranského se uskuteční v úterý 23. ledna od 18,00 hodin ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie v Holešově. Na programu budou díla Johanna Sebastiana Bacha, Césara Francka, Maxe Redera a Léona Boelllmanna

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star