Hlášení městského rozhlasu 3. - 4. ledna 2018

Novoroční koncert města Holešova v podání Holešovského komorního orchestru s hosty se uskuteční v neděli 7. ledna od 17,00 hodin v sále zámku. Na pořadu budou skladby českých klasických skladatelů, Po koncertě zve starosta města jeho návštěvníky na pohár vína a na novoroční přípitek.

V sobotu  6. ledna se uskuteční již tradiční Tříkrálová sbírka 2018. Sraz vedoucích a dětí, kteří chtějí koledovat je v Domě U sv. Martina v 7:30 hodin ráno. Děkujeme všem malým i velkým dobrovolníkům za pomoc s organizací. Všechno dobré v novém roce 2018 a Boží požehnání do každého domu přeje Charita Holešov

Jubilejní 10. reprezentační ples města Holešova se bude konat v sobotu 13. ledna ve všech prostorech zámku. Vstupenky v ceně 290,- Kč do malých sálů a 390,- Kč do velkého sálu je možno zakoupit v Městském informačním centru na zámku. V hlavním sále budou hrát holešovský orchestr Expo & Pension a Tři na Tři band, v Lipovém sále cimbálová muzika Stanislava Gabriela, v balkonovém sale DJ Blond, hostem večera bude muzikálová zpěvačka a herečka zlínského divadla Markéta Kalužíková, moderovat bude Zdeněk Julina. Na programu bude kromě ochutnávky vín také předtančení tanečních škol A+A Mědílkovi Zlín a Danza Brno a vystoupení mažoretek Arabelek z Holešova. Mimořádně bohatá tombola s hlavní cenou – skútrem Lonjia 125. Součástí vstupného je láhev kvalitního moravského vína a minerální voda, pořadatel přispívá na rautovou večeři, na kterou je možno zakoupit kupon v ceně 150,- Kč.

Keltský ples pořádá v sobotu 3. února od 19,30 hodin v prostorách holešovského zámku Castellum Holešov a Cestovní kancelář Bohemian Tour. K tanci a poslechu bude hrát Marathon Band a Kapela Dálach, v New Drive klubu bude diskotéka.

Již IX. varhanní koncert Ludvíka Šuranského se uskuteční v úterý 23. ledna od 18,00 hodin ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie v Holešově. Na programu budou díla Johanna Sebastiana Bacha, Césara Francka, Maxe Redera a Léona Boelllmanna

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star