Hlášení městského rozhlasu 24. - 25. ledna 2018

Všem chovatelům prasat domácích -Státní veterinární správa vydala v souvislosti s šířícím se AMP nařízení, které ukládá všem chovatelům domácích prasat, nahlásit příslušné obci nejpozději do 31.01.2018 informace o počtu chovaných kusů, místě chovu a kontaktní údaje chovatele. Přesnější podrobnosti sdělí pracovníci oddělení životního prostředí MěÚ Holešov.

 

Beseda s promítáním o hradě Lukově s předním historikem stavebnictví Radimem Vrlou se uskuteční ve čtvrtek 25.ledna v 16,30 hodin ve Středisku volného času – TYMY. Vstupné je dobrovolné.

 

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov pořádá v pátek 26. ledna Den otevřených dveří pro všechny zájemce o studium i jejich rodiče. Ve stejný den se také uskuteční 1. přípravný kurz k přijímacím zkouškám, který gymnázium pořádá ZDARMA pro zájemce o studium

 

Dětský karneval Se šášou Veselíkem se uskuteční v sobotu 27. ledna od 15,00 hodin v tělocvičně TYMY ve Všetulích, je připraven pestrý program plný her, soutěží, tance a bohatá tombola. Vstupné je pro děti v masce 20,- Kč, pro děti bez masky 30,- Kč a pro dospělé 50,- Kč.

 

Reprezentační ples gymnázia se uskuteční v sobotu 10. února od 19,30 hodin ve všech sálech zámku Holešov. Hostem večera je Thom Artway, hrají Kanci paní nadlesní z Brna, Diskov DJS, vystoupí taneční skupina M Dance crew Kroměříž. Vstupenky v ceně 250,- Kč jsou v předprodeji na gymnáziu Ladislava Jaroše v Holešově

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star