Hlášení městského rozhlasu 31. ledna - 1. února 2018

Město Holešov a Technické služby Holešov zvou všechny děti a studenty na kluziště v zámecké zahradě na zámecké bruslení o pololetních prázdninách, tedy v pátek 2. února. Bude otevřeno jako o víkendu, od 10,00 do 14,00 hodin a od 15,00 do 20,00 hodin.

 

Jednotka Sboru dobrovolných hasičů města Holešova hledá mezi sebe nové členy výjezdové jednotky. Zájemci se mohou hlásit na hasičské zbrojnici, Bořenovská 1422, každý pátek od 17,00 hodin.

 

Reprezentační ples gymnázia se uskuteční v sobotu 10. února od 19,30 hodin ve všech sálech zámku Holešov. Hostem večera je Thom Artway, hrají Kanci paní nadlesní z Brna, Diskov DJS, vystoupí taneční skupina M Dance crew Kroměříž. Vstupenky v ceně 250,- Kč jsou v předprodeji na gymnáziu Ladislava Jaroše v Holešově

 

Mezi typické zimní tradice patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v pátek 2. února od 7,00 do 14,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality.

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star