Hlášení městského rozhlasu 7. - 8. února 2018

Jednotka Sboru dobrovolných hasičů města Holešova hledá mezi sebe nové členy výjezdové jednotky. Zájemci se mohou hlásit na hasičské zbrojnici, Bořenovská 1422, každý pátek od 17,00 hodin.

 

Reprezentační ples gymnázia se uskuteční v sobotu 10. února od 19,30 hodin ve všech sálech zámku Holešov. Hostem večera je Thom Artway, hrají Kanci paní nadlesní z Brna, Diskov DJS, vystoupí taneční skupina M Dance crew Kroměříž. Vstupenky v ceně 250,- Kč jsou v předprodeji na gymnáziu Ladislava Jaroše v Holešově

 

Iniciativa holešovské kino a spolek Každý může pomáhat zvou příznivce filmového umění na promítání snímku Člověk proti zkáze. Projekce proběhne v pátek 23.února od 18 hodin v Drive clubu holešovského kina. Zváni jsou všichni příznivci českého filmu - v hlavní roli uvidíte našeho skvělého herce Josefa Abrháma.

 

Sbor dobrovolných hasičů Dobrotice organizuje v sobotu 10. února tradiční vodění medvěda a večerní pochovávání basy. Tímto zveme naše spoluobčany a příznivce na večerní pochovávání basy, které se uskuteční na Sádku od 20,00 hodin, kde k poslechu a k tanci bude hrát hudební skupina RETRO band.

Tombola a bohaté občerstvení je zajištěno!

 

Připravovaná 9. zabijačka v přímém přenosu na Penzionu Ovčárna, která se měla konat tento víkend, 10. a 11. února, je zrušena a penzion Ovčárna je dočasně uzavřen.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star