Hlášení městského rozhlasu 21. - 22. února 2018

Iniciativa holešovské kino a spolek Každý může pomáhat zvou příznivce filmového umění na promítání snímku Člověk proti zkáze. Projekce proběhne v pátek 23.února od 18 hodin v Drive clubu holešovského kina Svět.

Celek mužů házené TJ SOGOS Holešov, který svým vítězstvím v prvním jarním kole v Polance potvrdil velmi úspěšné podzimní výsledky a momentálně je v tabulce druhé ligy na prvním místě, zve své příznivce na domácí utkání s celkem SK Žeravice, které sehraje v sobotu 24. února 2018 od 17,00 hodin ve sportovní hale u 1. Základní školy v Holešově

 

Beseda a promítání o Číně a Hong Kongu s manželi Macurovými se koná v úterý 27. února od 16,30 hodin ve Středisku volného času TYMY ve Všetulích. Vstupné je dobrovolné

 

Zahrádkáři Holešov zvou všechny zájemce na odbornou přednášku „Ošetřování ovocných dřevin na jaře, vhodné a povolené chemické postřiky pro zahrádkáře.“, která se uskuteční v pátek 2. března od 16,00 hodin v Domě zahrádkářů Holešov, Dlážanky 321. Přednášet bude odborný instruktor Ing. Jaroslav Oborný, vstup pro všechny zájemce je volný.

 

Klubový večer s cestovatelem Petrem Němčíkem z Holešova „Povídání o Asii“ pořádá Klub českých turistů v Holešově v pátek 2. března od 17,00 hodin v Kino klubu – dřívějším Drive klubu v kině Svět. Vstupné je dobrovolné.

 

Karneval na ledě – na zámeckém kluzišti pořádá TYMY centrum v neděli 4. března od 15,30 hodin. Na pořadu bude rej masek, hry na ledě a společné bruslení.

 

Pobočka Městské knihovny Holešov v Žopech je nově otevřena od 20. února každé úterý a pátek od 17:30 do 19:00 hod. Knihovna, která se nachází v přízemí budovy osadního výboru, je vymalovaná a jsou v ní nové knihy jak pro dospělé, tak i pro děti. Registrace je zdarma a je zde také přístup na veřejný internet s možností tisku. Bližší informace v Městské knihovně Holešov, nám. Dr. E. Beneše 17, u paní Barotové nebo na telefonním čísle 571 160 893

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pondělí 12. března od 7,30 do 14,30 hodin v částech ulic Družby a tentýž den od 8,30 do 13,45 hod, v části ulice Tyršova. Dále bude dodávka elektrické energie přerušena v úterý 20. března od 7,15 do 15,15 hodin v částech ulice 6. května. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Město Holešov vyhlašuje výzvu k podání žádostí o poskytnutí úvěru z „Fondu rozvoje bydlení města Holešova“. Zájemci o poskytnutí tohoto úvěru musí doručit předepsanou žádost o úvěr se všemi náležitostmi na podatelnu Městského úřadu Holešov nejpozději do pátku 23. března do 10,00 hodin. Informace pro zájemce jsou uvedeny na úřední desce města Holešova, na webových stránkách města Holešova, popřípadě s žádostí o úvěr poradí paní Eva Frýbortová, pracovnice MěÚ Holešov v úředních hodinách úřadu (1. patro vpravo).

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star