Grantový program "Vy rozhodujete, my pomáháme" spuštěn

Tesco spustilo již 4. kolo našeho grantového programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“, který si dává za cíl podpořit občanské iniciativy a komunitní projekty, které přispívají ke zlepšování kvality života. Přihlašovat se je možné do 1. 4. 2018.

 

Grantový program „Vy rozhodujete, my pomáháme“ společnosti Tesco a Nadačního fondu Tesco je spuštěn, jako i v předchozích letech, ve čtyřech zemích střední Evropy zároveň (Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko). Během předchozích výzev bylo v České republice doručeno celkem 1769 přihlášek, z nichž vzešlo 270 vítězných projektů, které byly podpořeny celkovou částkou 8 100 000 Kč. Tyto peníze putovaly např. na podporu aktivit dětských domovů, péči o pacienty v terminálním stádiu nemoci, služby pro seniory, obnovu dětských hřišť a komunitních zahrad apod. Oblíbenost programu dokládá i zapojení zákazníků Tesca, kteří ve všech třech předchozích kolech odevzdali v hlasování o nejlepší projekty téměř 11 milionů hlasů.

 

Na základě úspěchů a zkušeností z předchozích let byl letos navýšen objem udělených grantů. Ve 4. kole programu tak na konci hlasování Nadační fond Tesco poprvé podpoří všechny tři finalisty v každém z 90 soutěžních regionů ČR:

1. místo – 30 000 Kč,

2. místo – 16 000 Kč,

3. místo – 10 000 Kč.

 

Důležité termíny:

 

Přihlašování: 19. 2. – 1. 4. 2018

Hlasování: 7. 5. – 4. 6. 2018

Vyhlášení vítězů: červen 2018

 

Více informací o programu, pravidlech a přihlašování projektů do 4. kola naleznete na stránkách https://itesco.cz/pomahame/

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star