Hlášení městského rozhlasu 7. - 8. března 2018

Mezinárodní přehlídka menšinových hudebních žánrů – zejména jazzu a blues s názvem Jarní bluesznění - se uskuteční v sobotu 10. března od 19,00 hodin v New Drive Clubu v suterénu zámku. Vystoupí americko-francouzská zpěvačka Nina van Horn, polská bluesová kapela Blues Junkers a Charlie Rhythm Girls

 

Galavečer – finále talentové soutěže Holešovský talent 2018 se uskuteční v sobotu 10. března od 17,00 hodin ve společenské hale Střediska volného času TYMY ve Všetulích. Vstupné je 80,- Kč, děti 40,- Kč

 

Poslední bruslení na městském zámeckém kluzišti se uskuteční v neděli 11. března. Poté bude kluziště uzavřeno a ze zámecké zahrady odstraněno. Využijte možnost si tyto poslední dny v zámecké zahradě zabruslit.

 

V neděli 11. března se od 14,30 hodin bude konat ve společenské hale SVČ TYMY soutěž Miss Kvítek pro dívky ve věku 8 – 12 let a Miss Poupě pro dívky ve věku 4 – 7 let. Vstupné je 70,- Kč, děti 30,- Kč. Pro diváky je připravena soutěž s firmou TIANDE.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pondělí 12. března od 7,30 do 14,30 hodin v částech ulic Družby a tentýž den od 8,30 do 13,45 hod, v části ulice Tyršova. Dále bude dodávka elektrické energie přerušena v úterý 20. března od 7,15 do 15,15 hodin v částech ulice 6. května a ve středu 21. března od 7,30 do 14,30 hodin v části ulic Přerovská a Vítězství. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Město Holešov vyhlašuje výzvu k podání žádostí o poskytnutí úvěru z „Fondu rozvoje bydlení města Holešova“. Zájemci o poskytnutí tohoto úvěru musí doručit předepsanou žádost o úvěr se všemi náležitostmi na podatelnu Městského úřadu Holešov nejpozději do pátku 23. března do 10,00 hodin. Informace pro zájemce jsou uvedeny na úřední desce města Holešova, na webových stránkách města Holešova, popřípadě s žádostí o úvěr poradí paní Eva Frýbortová, pracovnice MěÚ Holešov v úředních hodinách úřadu (1. patro vpravo).

Pracovnice firmy  E.on bude od 6.do 16.března zapisovat stavy elektroměrů všech dodavatelských firem v ulicích: Samostatnost, Novosady, Sušilova, Havlíčkova, Bartošova, Družby, U letiště. Žádá občany, aby umožnili přístup k elektroměrům, nebo nechali stav zapsán na viditelném místě.

 

Bylo vyhlášeno 4. kolo grantového programu společnosti a Nadačního fondu TESCO „Vy rozhodujete, my pomáháme“, který cílí na podporu neziskových a příspěvkových organizací. Letos poprvé na konci hlasování Nadační fond Tesco podpoří všechny tři finalisty v každém z 90 soutěžních regionů ČR.  Přihlašování neziskových a příspěvkových organizací na adrese https://itesco.cz/pomahame/ probíhá právě teď, v termínu od 19.února do 1.dubna. Hlasování proběhne od 7.května do 4.června.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star