Hlášení městského rozhlasu 14. - 15. března 2018

Parlament dětí a mládeže Holešov zve na Ples mladých, který se koná v sobotu 17. března od 17,00 hodin ve společenském  sále Střediska volného času TYMY. Vstupné je 50,- Kč, k poslechu a tanci hraje DJ Lupíno. Je připravena bohatá tombola.

 

Vítání jara pořádá Středisko volného času TYMY v neděli 25. března a to formou vycházky přes Žopy na mysliveckou chatu v Přílepích. Sraz je v 10,00 hodin u Základní umělecké školy, po cestě jsou připraveny soutěže, hry, povídání o přírodě, společný táborák a na závěr setkání se sokolníky a jejich svěřenci.

 

Recitál Slávka Janouška a Luboše Vondráka se uskuteční ve čtvrtek 12. dubna od 19,30 hodin v sále Střediska volného času TYMY. Vstupné je 150,- Kč, předprodej vstupenek v kanceláři TYMY.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v úterý 20. března od 7,15 do 15,15 hodin v částech ulice 6. května a ve středu 21. března od 7,30 do 14,30 hodin v části ulic Přerovská a Vítězství. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Město Holešov vyhlašuje výzvu k podání žádostí o poskytnutí úvěru z „Fondu rozvoje bydlení města Holešova“. Zájemci o poskytnutí tohoto úvěru musí doručit předepsanou žádost o úvěr se všemi náležitostmi na podatelnu Městského úřadu Holešov nejpozději do pátku 23. března do 10,00 hodin. Informace pro zájemce jsou uvedeny na úřední desce města Holešova, na webových stránkách města Holešova, popřípadě s žádostí o úvěr poradí paní Eva Frýbortová, pracovnice MěÚ Holešov v úředních hodinách úřadu (1. patro vpravo).

Bylo vyhlášeno 4. kolo grantového programu společnosti a Nadačního fondu TESCO „Vy rozhodujete, my pomáháme“, který cílí na podporu neziskových a příspěvkových organizací. Letos poprvé na konci hlasování Nadační fond Tesco poprvé podpoří všechny tři finalisty v každém z 90 soutěžních regionů ČR  Přihlašování neziskových a příspěvkových organizací na adrese https://itesco.cz/pomahame/ probíhá právě teď, v termínu od 19.února do 1.dubna. Hlasování proběhne od 7.května do 4.června.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star