Hlášení městského rozhlasu 28. - 29. března 2018

Eco akci Čistá Rusava pořádá Sbor dobrovolných hasičů v sobotu 7. dubna od 8,00 hodin. Sraz zájemců o pomoc bezbranné řece Rusavě je na hasičské zbrojnici, Bořenovská č.p. 1422. V dopoledních hodinách se koná úklid, po jeho dokončení občerstvení na zbrojnici.

 

  1. IX. ročník Taneční show nejlepších tanečních párů a formací ve standardních a latinskoamerických tancích se uskuteční ve středu 11. dubna od 18,00 hodin ve společenské hale Střediska volného času TYMY, vstupné je 100,- Kč, děti 50,- Kč.

 

Recitál Slávka Janouška a Luboše Vondráka se uskuteční ve čtvrtek 12. dubna od 19,30 hodin v sále Střediska volného času TYMY. Vstupné je 150,- Kč, předprodej vstupenek v kanceláři TYMY.

 

Akce Řezbáři v Přílepích, aneb probuzení parku a zámku Přílepy,  se uskuteční v zámeckém areálu v Přílepích od čtvrtka 12. dubna do neděle 15. dubna. Během těchto dní se uskuteční bohatý program včetně odborných prohlídek přílepského zámku s průvodcem, přednášek a zejména přehlídky řezbářských prací studentů Střední nábytkářské školy z Bystřice pod Hostýnem. O víkendu bude přístupný i skákací hrad a bohaté občerstvení pro návštěvníky akce.

 

Big band Holešov pořádá pro všechny přátele swingu koncert Pocta jubilantům, který se koná v pátek 20. dubna od 19,30  hodin v kině Svět v Holešově. Zpívat budou Josef Vaverka a Martin Hejník, průvodní slovo Petr Polák. Vstupné dobrovolné.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star