Hlášení městského rozhlasu 4. - 5. dubna 2018

V sobotu 7. dubna se v prostorách 3. Základní školy uskuteční od 9,00 hodin tradiční Den pro zdraví s podtitulem „Nekonečná radost života“. Součástí Dne pro zdraví bude od 14,00 hodin Charitativní běh pro zdraví určený na podporu dětské části ORL oddělení kroměřížské nemocnice.

 

  1. IX. ročník Taneční show nejlepších tanečních párů a formací ve standardních a latinskoamerických tancích se uskuteční ve středu 11. dubna od 18,00 hodin ve společenské hale Střediska volného času TYMY, vstupné je 100,- Kč, děti 50,- Kč.

 

Recitál Slávka Janouška a Luboše Vondráka se uskuteční ve čtvrtek 12. dubna od 19,30 hodin v sále Střediska volného času TYMY. Vstupné je 150,- Kč, předprodej vstupenek v kanceláři TYMY.

 

Akce Řezbáři v Přílepích, aneb probuzení parku a zámku Přílepy, se uskuteční v zámeckém areálu v Přílepích od čtvrtka 12. dubna do neděle 15. dubna. Během těchto dní se uskuteční bohatý program včetně odborných prohlídek přílepského zámku s průvodcem, přednášek a zejména přehlídky řezbářských prací studentů Střední nábytkářské školy z Bystřice pod Hostýnem. O víkendu bude přístupný i skákací hrad a bohaté občerstvení pro návštěvníky akce.

 

Big band Holešov pořádá pro všechny přátele swingu koncert Pocta jubilantům, který se koná v pátek 20. dubna od 19,30  hodin v kině Svět v Holešově. Zpívat budou Josef Vaverka a Martin Hejník, průvodní slovo Petr Polák. Vstupné dobrovolné.

 

Pracovnice firmy E.on bude od  3. do 17.dubna zapisovat stavy elektroměrů všech dodavatelských firem v následujících a přilehlých ulicích: Holajka,Střelnice, Školní, Partyzánská, Bezručova,Osvobození, Zlínská, Komenského, Ovocná, Kráčiny. Prosíme o umožnění přístupu k elektroměrům.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star