Hlášení městského rozhlasu 11. - 12. dubna 2018

Jarní koncert souboru Corda magico se uskuteční ve čtvrtek 12. dubna od 18,00 hodin v Sala terreně holešovského zámku

 

Recitál Slávka Janouška a Luboše Vondráka se uskuteční ve čtvrtek 12. dubna od 19,30 hodin v sále Střediska volného času TYMY. Vstupné je 150,- Kč, předprodej vstupenek v kanceláři TYMY.

 

Akce Řezbáři v Přílepích, aneb probuzení parku a zámku Přílepy, se uskuteční v zámeckém areálu v Přílepích od čtvrtka 12. dubna do neděle 15. dubna. Během těchto dní se uskuteční bohatý program včetně odborných prohlídek přílepského zámku s průvodcem, přednášek a zejména přehlídky řezbářských prací studentů Střední nábytkářské školy z Bystřice pod Hostýnem. O víkendu bude přístupný i skákací hrad a bohaté občerstvení pro návštěvníky akce.

 

Muzikál Karkulka v podání žáků Základní umělecké školy Holešov a Jiřího Kuhla v nastudování Katky Juráškové uvádí v neděli 15. dubna od 15,30 hodin středisko volného času TYMY v divadélku TYMY. Vstupné je 40,- Kč

 

Big band Holešov pořádá pro všechny přátele swingu koncert Pocta jubilantům, který se koná v pátek 20. dubna od 19,30  hodin v kině Svět v Holešově. Zpívat budou Josef Vaverka a Martin Hejník, průvodní slovo Petr Polák. Vstupné dobrovolné.

 

Již tradiční Večer sólistů s doprovodem Holešovského komorního orchestru se uskuteční ve středu, 9. Května od 19,00 hodin ve velkém sále zámku. Vstupné je 80,- Kč

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star