Hlášení městského rozhlasu 18. - 19. dubna 2018

Divadelní představení muzikálu Limonádový Joe v podání studentů Gymnázia Ladislava Jaroše Holešov se uskuteční ve čtvrtek 19. dubna v kině Svět Holešov od 19,00 hodin. Vstupné je dobrovolné.

 

Big band Holešov pořádá pro všechny přátele swingu koncert Pocta jubilantům, který se koná v pátek 20. dubna od 19,30  hodin v kině Svět v Holešově. Zpívat budou Josef Vaverka a Martin Hejník, průvodní slovo Petr Polák. Vstupné dobrovolné.

 

V sobotu 28. dubna se na tvrzi Kurovice uskuteční další ročník oslav Filipojakubské noci. Zahájení akce je v 17,00 hodin, vítání jsou čarodějové a čarodějnice všech oborů. Na programu jsou soutěže pro malé čarodějky a čaroděje, zakouzlí čaroděj CAVE a zahraje skupina RABUSSA. Přileťte provětrat koště a vyprášit čarodějnické kostýmy.

 

Již tradiční Večer sólistů s doprovodem Holešovského komorního orchestru se uskuteční ve středu, 9. května od 19,00 hodin ve velkém sále zámku. Vstupné je 80,- Kč

 

Pokus o zápis Holešova do České knihy rekordů vytvořením největší vlajky České republiky z nafukovacích balonků se uskuteční ve čtvrtek 10. května od 10,00 hodin. Přijďte podpořit propagaci našeho města.

 

V pátek 11. května od 19,00 hodin se na holešovském náměstí uskuteční velký koncert Red Socks Orchestra aneb večerní party nejen k poslechu. Velký orchestr pro široké publikum roztančí celé náměstí. O půl hodiny dříve se na náměstí uskuteční vystoupení mažoretek a Tělovýchovné jednoty Sokol Holešov.

 

Divadelní spolek Slavkov pod Hostýnem zahraje svou úspěšnou divadelní hru Limonádový Joe aneb Koňská opera i v Bystřici pod Hostýnem a to v sobotu 21. dubna od 18,00 hodin v sále kina Sušil.

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star