Hlášení městského rozhlasu 25. - 26. dubna 2018

  1. X. propagační jízda historických hasičských vozidel a techniky z Velehradu na Sv. Hostýn se zastaví v Holešově na náměstí v pátek 27. dubna ve 14,15 hodin.

 

V rámci cyklu Bacha na Mozarta pořádá Musica Holešov provedení Mše h-moll Johanna Sebastiana Bacha v podání Czech Ensemble Barogue pod vedením Romana Válka a to v pátek 27. dubna od 19,30 hodin ve velkém sále zámku.

 

Večerní projížďka Holešovem na bruslích, koloběžkách a long-boardech se uskuteční v pátek 27. dubna od 19,00 hodin. Start je u Tesca Holešov, startovné je 50,- Kč, děti do 15-ti let zdarma. Registrace začíná v 18,00 hodin.

 

V sobotu 28. dubna se na tvrzi Kurovice uskuteční další ročník oslav Filipojakubské noci. Zahájení akce je v 17,00 hodin, vítání jsou čarodějové a čarodějnice všech oborů. Na programu jsou soutěže pro malé čarodějky a čaroděje, zakouzlí čaroděj CAVE a zahraje skupina RABUSSA. Přileťte provětrat koště a vyprášit čarodějnické kostýmy.

 

TYMY centrum Holešov pořádá v pondělí 30. dubna od 17,00 hodin Slet čarodejnic na zahradě TYMY. Kromě čarodějnických zkoušek, obřadů a soutěže čarodějnice roku se budou opékat špekáčky. Vstupné je 20,- Kč, v ceně je špekáček, perník a čaj.

 

Den tance Holešov se uskuteční v úterý 1. května na náměstí Dr.E.Beneše od 14,00 hodin. Můžete se těšit na vystoupení tanečních kroužků, taneční workshop a prezentační stánek TYMY.

 

Již tradiční Večer sólistů s doprovodem Holešovského komorního orchestru se uskuteční ve středu, 9. května od 19,00 hodin ve velkém sále zámku. Vstupné je 80,- Kč

 

Pokus o zápis Holešova do České knihy rekordů vytvořením největší vlajky České republiky z nafukovacích balonků se uskuteční ve čtvrtek 10. května od 10,00 hodin. Přijďte podpořit propagaci našeho města.

 

V pátek 11. května od 19,00 hodin se na holešovském náměstí uskuteční velký koncert Red Socks Orchestra aneb večerní party nejen k poslechu. Velký orchestr pro široké publikum roztančí celé náměstí. O půl hodiny dříve se na náměstí uskuteční vystoupení mažoretek a Tělovýchovné jednoty Sokol Holešov.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star