Hlášení městského rozhlasu 2. - 3. května 2018

Město Holešov upozorňuje všechny občany, že k 30. červnu je splatný místní poplatek za komunální odpad, na který už nejsou roznášeny složenky do schránek.

 

Již tradiční Večer sólistů s doprovodem Holešovského komorního orchestru se uskuteční ve středu, 9. května od 19,00 hodin ve velkém sále zámku. Vstupné je 80,- Kč

 

Pokus o zápis Holešova do České knihy rekordů vytvořením největší vlajky České republiky z nafukovacích balonků se uskuteční ve čtvrtek 10. května od 10,00 hodin. Přijďte v co největším počtu podpořit propagaci našeho města.

 

Den Evropy se v Holešově uskuteční ve čtvrtek 10. května od 8,30 do 12,00 hodin na náměstí Dr.E.Beneše . V jeho rámci proběhnou tvořívé dílny pro děti, kvíz o Evropské unii, africké bubnování, taneční dílna a vypouštění balonků se vzkazy a přáníčky „Hvězdičky pro Evropu“.

 

V pátek 11. května od 19,00 hodin se na holešovském náměstí uskuteční velký koncert Red Socks Orchestra aneb večerní party nejen k poslechu. Velký orchestr pro široké publikum roztančí celé náměstí. O půl hodiny dříve se na náměstí uskuteční vystoupení mažoretek a Tělovýchovné jednoty Sokol Holešov.

 

V neděli 13. května se ve Smetanových sadech uskuteční již 7. ročník celorepublikové akce pro rodiny s dětmi „Závody kočárků“ na trati dlouhé cca 100 kroků. Od 14,00 začne registrace závodníků v kategoriích maminky, tatínci a celé rodiny, od 14,30 začne doprovodný program a vlastní závod bude odstartován v 15,00 hodin.

 

Bezpečnostní agentura hledá pracovníky z řad aktivních důchodců anebo částečně invalidních důchodců pro ostrahu objektů v Holešově. Kontakt: tel. 774 172 404, případně e-mail: cmelak.j@volny.cz Nástup možný ihned.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star