Hlášení městského rozhlasu 23. - 24. května 2018

Město Holešov upozorňuje všechny občany, že k 30. červnu je splatný místní poplatek za komunální odpad, na který už nejsou roznášeny složenky do schránek.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pátek 22. června od 7,30 do 11,00 hodin v části ulice Tovární a v ulici U letiště, tentýž den pak od 11,30 do 15,00 hodin v části Všetul. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Společenský večer s promítáním na téma „Milujeme Zemi – z Ruska na Sumatru“ se koná ve čtvrtek 25. května od 18,00 hodin v TYMY centru. Vstupné je dobrovolné, výtěžek je určen na podporu protipytláckých hlídek.

 

Český červený kříž Holešov zve na přednášku Mgr. Michaely Karafiátové s názvem „V čem se liší běžné stárnutí od Alzheimerovy choroby?“, která se koná v pátek, 25. května, od 17,00 hodin ve Vegetariánské jídelně na Masarykově ulici. Vstupné je dobrovolné.

 

Soutěž ve vaření kotlíkového guláše „O zlatou vařečku“ se koná v sobotu 26. května na zahradě střediska volného času TYMY. Prezentace dětských nebo rodinných týmů je v 9,30 hodin , startovné je 100,- Kč za celý tým. Suroviny s sebou

 

Premiéra divadelní hry Její pastorkyňa v podání Divadla 6. května se uskuteční v sobotu 26. května od 19,00 hodin v sále kina Svět. Repríza se uskuteční v pátek 1. června rovněž od 19,00 hodin.

 

Házenkáři TJ SOGOS Holešov, kteří zvítězili ve druhé lize severní Morava v sezóně 2017-2018, zvou své příznivce na odvetné barážové utkání o právo účasti v 1.lize házené s celkem SHC Maloměřice, které bude sehráno v sobotu 26. května od 17,00 hodin ve sportovní hale při 1. Základní škole

 

Charitativní Běh pro prales se uskuteční v pátek 1. června na hřišti Všetuly. Startovné je 90,- Kč za rodinu s dětmi nebo jednotlivce, což představuje záchranu 10m2 deštného pralesa. Start je v 18,00 hodin na trase dětské kategorie a kategorie rodiče s dětmi (300 m) a v 19,00 hodin na trase 5 km. Při akci je doprovodný program pro děti

 

Tradiční velkolepé Historické dny na tvrzi Kurovice se uskuteční o víkendu 2. -3. června. V mimořádně bohatém programu vystoupí řada skupin historického šermu, dobové hudby a tance, samozřejmostí bude bohatý výběr krmí a nápojů, odborné prohlídky tvrze s průvodcem a přednášky.

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star