Hlášení městského rozhlasu 26. července 2018

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to ve středu 1. srpna od 7,30 do 12,30 hodin v některých objektech ulic Sokolská a Za cukrovarem. Dále bude přerušena dodávka elektrické energie v pondělí 6. srpna od 7,30 do 13,15 hodin a to v celé místní části Žopy, v části Dobrotic, v Partyzánské ulici, v části Sportovní ulice, na Želkově, v části ulice Luhy, na náměstí F.X. Richtera v objektu č.p. 190, v ulici Masarykova v objektu č. 998, v ulici Zámecká č.p. 188 a v části obce Přílepy. K dalšímu přerušení dodávky elektrické energie dojde v pátek 10. srpna od 9,00 do 14,00 hodin v areálu Policejní školy na Zlínské ulici a v pondělí 13. srpna od 7,30 do 14,30 hodin v ulici Partyzánská a v objektu Sportovní ulice č.p. 1626. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Ještě dnes mohou návštěvníci Festivalu židovské kultury stihnout ve 20,30 koncert „Židovská hudba a klezmer pro violoncello – koncert při svíčkách Dominiky a Jiřího Hoškových v synagoze. Zítra, v pátek 27. července, se od 10,00 hodin koná komentovaná prohlídka židovského hřbitova pod vedením hebraisty Achaba Haidlera, od 14,00 hodin minikurz hebrejštiny rovněž s Achabem Haidlerem v synagoze, v 15,30 hodin zahraje židovské písně v synagoze holešovský soubor Corda magico, v 16,45 pak tamtéž následuje přednáška Dr. Marie Crhové „Tomáš Garrique Masaryk, židovství a vznik republiky“. Od 19,00 hodin se můžeme těšit na koncert Jazz (ne)jen v synagoze proslulého kytaristy Milana Kašuby, basisty Petra Kořínka a zpěvačky Dáši Ubrové a ve 20,30 hodin potom začne v Šachově synagoze šábes. Současně si dovolujeme pozvat na nedělní zájezd „Po stopách krnovských Židů“, který odjíždí v neděli v 7,00 hodin od zámku. Přihlášky na zájezd je možné podat v Informačním centru na zámku. Na náměstí je umístěn informační stan, ve kterém jsou k dispozici vstupenky na akce, program festivalu i další podklady a upomínkové předměty. Zdarma jsou k dispozici festivalové noviny, které vydáváme každý den.  

Soutěž v požárním útoku mužů a žen O putovní pohár starosty města Holešova se uskuteční v sobotu 28. července od 10,45 hodin v Tučapech na hřišti TJ Sokol. Samozřejmostí je bohatý doprovodný program pro děti i dospělé a strejně tak bohaté občerstvení včetně pochoutek na grilu.

 

Místní organizace ČSSD pořádá v sobotu 4. srpna od 14,00 do 18,00 hodin velký Aquazorbing spolu s dalšími vodními atrakcemi a to na zámeckém koupališti, V případě nepříznivého počasí se akce bude konat v krytém bazénu na Tovární ulici. Vstup na koupaliště je již od 10,00 hodin zdarma.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star