Hlášení městského rozhlasu 22. - 23. srpna 2018

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie ve středu 29. srpna od 7,30 do 9,30 hodin v některých objektech  ulice Bořenovské, tentýž den od 10,00 do 12,00 hodin v některých objektech ulic Dukelská, Míru, Ovocná, Sokolská, Za Cukrovarem a Zahradní a rovněž tentýž den od 12,30 do 14,30 v některých objektech  ulic Dukelská, Ovocná, Rymická, Za Vodou a Zahradní. Dále bude dodávka elektrické energie přerušena v pátek 31. srpna od 7,30 do 15,00 hodin v ulicích Grohova a Samostatnost, dále ve středu 5. září od 7,30 do 15,00 hodin na části náměstí Dr.E.Beneše a v pátek 7. září od 7,30 do 15,00 hodin v některých objektech ulice Tučapská . Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Sbor dobrovolných hasičů Tučapy Vás zve na taneční zábavu se skupinou Press Rock, která se uskuteční v pátek 24. srpna od 20,00 hodin na fotbalovém hřišti v Tučapech.

V sobotu 25. srpna se v Pravčicích, v areálu zemědělského podniku uskuteční akce Žně našich dědů. Od 10,00 hodin začnou žňové práce – žnutí obilí srpem, kosou, lopatáčem, vázání obilí do snopů a mandelů, ukázka výroby povřísel, průvod z pole a poděkování za úrodu a výmlat obilí cepy, stacionární mlátičkou a fukarování obilí. V průběhu dne bude zajištěna ochutnávka a prodej regionálních výrobků Zlínského kraje.

 

Sbor dobrovolných hasičů Dobrotice si vás dovoluje pozvat na oslavy 70. výročí založení sboru, které se uskuteční v sobotu 25. srpna. Oslavy budou zahájeny ve 13,30 hodin průvodem obcí a následně bude pokračovat bohatý doprovodný program v areálu Sádek za doprovodu dechové hudby Mistříňanka. Vstupné je dobrovolné.

Dožínky Mirkoregionu Holešovsko proběhnou v sobotu a v neděli 1. a 2. září. V sobotu od 15,00 do 19,00 hodin to bude Dožínková tancovačka v parteru zámecké zahrady při doprovodu dechovky Moravská veselka. V neděli potom vyjde v 9,00 hodin dožínkový krojovaný průvod s hanáckým banderiem od Zámecké kovárny k farnímu kostelu, od 9,30 hod. se bude konat dožínková mše sv. , po jejím skončení se vydá dožínkový průvod od kostela do zámecké zahrady, kde od 11,30 hodin začne vlastní dožínkový program, plný hudebních, folklorních a historických vystoupení zejména spolků z našeho regionu. Současně bude na kovárně probíhat doprovodný program pro děti i dospělé, zaměřený letos na hanácký kroj, kovářské práce a paličkování. Mimořádně bohaté občerstvení z krajových specialit je zajištěno, vstup je volný. Zvlášť jsou vítáni krojovaní návštěvníci.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star