logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Hlášení městského rozhlasu 18.-19.1.2017

Úterní havárie  hlavního vodovodního přivaděče v ulici Očadlíkově byla bohužel příliš velkého rozsahu. Pracovníci VaK Kroměříž, kteří tuto závadu odstraňují, se setkali s mimořádnými problémy. Oprava a s ní spojená uzavírka vody pro Holešov bude tedy bohužel dnes, ve čtvrtek 19. ledna, trvat déle, než se původně předpokládalo. Přívod vody v Holešově může být uzavřen až do 18,00 hod., případně i déle. Společnost VaK Kroměříž reaguje na vzniklou havárii jak může nejoperativněji a zodpovědně.


Charita Holešov děkuje všem občanům, kteří se zapojili do Tříkrálové sbírky 2017 a pomohli s organizací. Děkujeme všem dárcům a příznivcům. Celková částka byla rekordních 549 548,-

Ples TyMy, aneb Sousedská,  se koná v pátek 20. ledna ve společenské hale Střediska volného času ve Všetulích. K tanci hraje skupina Quanto, je připraven bohatý program, lákavá tombola a občerstvení.

Středisko volného času TyMy ve Všetulích dále pořádá dětský karneval Madagaskar a to v sobotu 21. ledna od 17,00 hodin v tělocvičně TyMy. Připraven je pestrý program, plný her, soutěží a tance a bohatá tombola. Vstupné je pro děti v maskách 20,- Kč, děti bez masky 30,- Kč a dospělí 50,- Kč.

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov srdečně zve na reprezentační ples gymnázia, který proběhne v sobotu 21. ledna ve všech sálech holešovského zámku. Vstupenky jsou v předprodeji na gymnáziu a bude možné je zakoupit i přímo na plese.  

V neděli 22. ledna od 16,00 hodin předvede Jirka Kuhl pohádku Jak šel knír do světa v divadélku Střediska volného času TyMy ve Všetulích. Vstupné je 40,- Kč.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star