Hlášení městského rozhlasu 31. října - 1. listopadu 2018

S příchodem podzimu se vrací typická tradice klasických zabijačkových hodů. Ty bude možné navštívit letos poprvé v pátek 2. listopadu od 7,00 do 13,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality.

 

Klubový večer s cestovatelem Tomášem Vejmolou nazvaný „Tuktukem z Bangkoku do Hranic na Moravě“ s doprovodem obrázků i zvukových nahrávek se uskuteční v pátek 2. listopadu od 17,00 hodin v Kinoklubu v Kině Svět. Vstupné je dobrovolné.

Rovněž v pátek 2. listopadu proběhne velký lampionový průvod Holešovem čili Slavnost broučků. Sraz je v 17,00 hodin u kašny na náměstí Dr.E.Beneše. Ukončení průvodu je v zámku, účastníci obdrží odměnu za kostým nebo vlastnoručně vyrobený lampion.

Již tradiční svatohubertské myslivecké slavnosti se uskuteční v neděli 4. listopadu. V 9,00 hodin vyjde od zámku průvod myslivců s hubertskou jízdou, sokolníky a kynology. Od 9,30 hodin začne ve farním kostele slavnostní mše svatá, při které bude provedena troubená a zpívaná Svatohubertská mše B moll Petra Vacka a Josefa Selementa. Po skončení mše budou trubači hrát lovecké fanfáry a hlaholy před kostelem, kde bude připraveno malé pohoštění.

V neděli 4. listopadu se od 15,00 hodin uskuteční ve velkém sále v zámku koncert Veselé trojky. Vstupné je 180,- Kč, u stolků 200,- Kč, předprodej v MIC Holešov

Hudební inscenace inspirovaná životem slavné mexické malířky „Frída Kahlo“ v hlavní roli se Světlanou Nálepkovou se koná ve čtvrtek 8. listopadu v Kině Svět od 19,00 hodin. Vstupné je 350,- Kč, na přístavky 330,- Kč. Předprodej vstupenek v MIC Holešov.

Zápas holešovských házenkářů TJ SOGOS Holešov s SKP Frýdek -Místek se uskuteční v neděli 11. listopadu od 15,00 hodin ve sportovní hale 1. ZŠ ve Smetanových sadech

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v úterý 6. listopadu od 7,30 do 14,00 hodin v objektu Vodovody a kanalizace Kroměříž v ulici U letiště, ve středu 7. listopadu od 7,30 do 14,30 hodin v části ulic Boženy Němcové, Dvořákova, Jiráskova, Osvobození a Újezd a v pátek 9. listopadu od 7,30 do 15,00 hodin v Žopech č.p. 21 a č.p. 42. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Zápas holešovských házenkářů TJ SOGOS Holešov s SKH Polanka se uskuteční v neděli 25. listopadu od 15,00 hodin ve sportovní hale 1. ZŠ ve Smetanových sadech

Zápas holešovských házenkářů TJ SOGOS Holešov s Házenou Uničov se uskuteční v neděli 8. prosince od 10,30 hodin ve sportovní hale 1. ZŠ ve Smetanových sadech

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star