Připravujeme Ples města Holešova, Novoroční koncert i ohňostroj

Tisková zpráva ze dne 19. 11. 2018

 

Holešov – Městský ples již tradičně v Holešově zahajuje plesovou sezonu. Nejinak tomu bude také v nadcházejícím roce. Jedenáctý Reprezentační ples města je naplánován na 19. 1. 2019 a slibuje kvalitní hudební program i skvělou zábavu.

Hlavním hostem a zároveň moderátorem celého večera bude Vladimír Hron, který se proslavil účinkováním v zábavném pořadu Šance, kde předvedl svoje věrné imitační schopnosti a pohybové nadání. Později začal moderovat pořad JSOU HVĚZDY, KTERÉ NEHASNOU, následovaly HVĚZDY LETÍ DO STOLETÍ a ABECEDA HVĚZD. Vyniká především jako vynikající hudební imitátor, protože svými hlasivkami dokáže věrně napodobit jak světové, tak i domácí hudební hvězdy napříč všemi žánry. Také na holešovský ples si připravuje několik pěveckých vystoupení.

Kapelou večera bude mladá kapela, která boří zavedené bigbandové zvyky – Red Socks Orchestra, která již v létě na náměstí předvedla svůj talent i temperament, a roztančila celé náměstí. V jejich repertoáru nechybí jazz, rock, big beat, swing, waltz, rock'n'roll, pop i disco. Můžeme se tak těšit na příval energie.

Atmosféru pak bude dotvářet také cimbálová muzika Stanislava Gabriela, o předtančení se postará tradičně taneční škola Mědílkovi. Chybět nebude ani bohatá tombola s hlavní cenou v podobě elektro kola. V ceně vstupenky budou mít všichni návštěvníci rautovou večeři, která se bude podávat v New Drive Clubu. Vstupenky jsou již v prodeji v Městském informačním centru Holešov, Golden Apple Cinema Zlín a Infocentru Kroměříž.

Tradiční novoroční koncert v podání Holešovského komorního orchestru pod taktovkou Iva Kurečky proběhne 6. 1. 2019.

Mezi událostmi na přelomu roku nebude chybět ani novoroční ohňostroj, který, pokud počasí dovolí, rozzáří zámeckou zahradu stejně jako v minulých letech dne 1. 1. 2019 v 17 hodin.

 

Hana Helsnerová
hana.helsnerova@holesov.cz
774359921

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star