logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

SPARTAN KIDS - TRÉNINK DĚTÍ FORMOU PŘEKÁŽKOVÉHO BĚHU

 

Konání dne:29. 7. 2018
Místa konání:Zámecká zahrada - hájenka
Čas:10:00 - 13:00

 

 

Popis akce

Spartan Holešovský region opět zve všechny děti ve věku od čtyř do čtrnácti let do zámecké zahrady na SPARTAN KIDS, dětský trénink překážkového běhu.

CO DĚTI ČEKÁ: Na trati v délce cca 2 km budou překonávat zhruba 20 překážek, prolézat, šplhat, přeskakovat, trefovat se do terčů, na děti čeká také Memory test, lanová dráha, nošení břemen, vodní a bahnitá překážka a jiné umělě vytvořené nebo přírodní překážky.  Na každé překážce bude dospělý, který dětem případně pomůže, řekne, co na překážce mají dělat, nasměruje ...

CO SEBOU: Děti musí doprovodit odpovědná osoba, která je zaregistruje a podepíše formulář. Musí mít sebou komplet převlečení ,včetně přezutí, těšit se na trochu adrenalinu a dobrou náladu.

PARKOVÁNÍ: V žádném případě nevjíždějte do zámecké zahrady autem, zaparkujte u městského koupaliště, parkování je zde zdarma, kolem koupaliště je to po chodníku k hájence malý kousek.

INFORMACE: Trénink pro děti je zdarma, občertvení a pitný režim zajištěn. Děti není třeba předem hlásit, jen je nutné přijít včas a také se včas zapsat. Veškeré informace na tel. : Kamila Nguyenová 602 51 94 95 nebo Eva Hačundová 739 624 100, případně emailu nguyenovakamila@centrum.cz

Trénink se koná za každého počasí, kromě extrémně nepříznivého, sledujte prosím aktuální dění na Facebooku.

Těšíme se na Vás

SRTG Holešovský region, z.s.

 

 

Kontakt

nguyenovakamila@centrum.cz

spartan.jpg