logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

STRG KIDS HOLEŠOV Dětský trénink překážkového běhu

 

Konání dne:26. 5. 2019
Místa konání:Zámecká zahrada Holešov
Čas:09:00 - 13:00

 

 

Popis akce

STRG HOLEŠOV pořádá pro děti ve věku 4 - 14 let trénink formou překážkového běhu.

Kdy: neděle 26. 5. 2019

Kde: zámecká zahrada v Holešově, prostor u Hájenky

Registrace od 9:00 do 11:00 hod.

Start dětí 4 - 8 let od 10:00 hod., start dětí 9 - 14 let od 11:00 hod., start dětí SPECIÁL KIDS od 11:45 hod. Startovné dobrovolné.

Trasa cca 2 km, cca 20 překážek

Kontakt: Kamila Nguyenová 602519495, nguyenovakamila@centrum.cz , Eva Hačundová 739624100.

Parkování zdarma u koupaliště, skate parku… v žádném případě nevjíždějte autem do zámecké zahrady!

Opět zveme všechny děti ve věku od 4 do 14 let na spartanský trénink formou překážkového běhu do prostředí zámecké zahrady v Holešově… děti si ve startovních vlnách proběhnou trať v délce zhruba 2 km a vyzkouší si nejrůznější překážky, ať už přírodní nebo uměle vytvořené. Na každém stanovišti bude dospělý, který dětem případně pomůže, nasměruje dál na trať, překážku vysvětlí… Budou startovat ve vlnách rozdělení dle věku a v mezičase budou moci využít workoutový prostor, kde pro ně budou přichystány některé z překážek k vyzkoušení. Pitný režim dětí na trati zajištěn, kompletní převlečení a přezutí a malý ručník sebou. Každé dítě musí mít sebou doprovod v podobě rodiče nebo zákonného zástupce a přinese si sebou předem vyplněný a podepsaný Přihlašovací formulář. Formulář bude k dispozici i na místě, předejdete ale čekání a vyplňování na místě. PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ZDE: https://docs.google.com/document/d/1FCAwlK5hoQzObOiUP3FHGyXsVVSYpu4uzsXjmRioTPQ/edit

Záverečná vlna bude patřit hendikepovaným dětem, které na jim přizpůsobenou trať vyběhnou s doprovodem a pokusí se tak zdolat překážkovou dráhu podobně jako děti za Spartan speciál… podpořte je v jejích startu pomozte jim vybojovat finisherskou medaili !!

 

 

Plakát

Přejít na plakát

 

 

Kontakt

nguyenovakamila@centrum.cz