logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Osadní výbor Količín

Složení osadního výboru v období 2019-2023

Předseda: Radovan Kaňa.
Členové: Ing. Marta Fuksová, Daniel Marek, Iva Marková, Tomáš Marek, Gabriela Nesvadbová, Ing. Veronika Očadlíková.

Složení bylo určeno usnesením Zastupitelstva města Holešova dne 17. dubna 2019 s účinností od 1. května 2019 do 30. dubna 2023.


Složení osadního výboru v období 2015-2019

Předseda: Radovan Kaňa.
Členové: Zdeněk Školoud, Ing. Marta Fuksová, Daniel Marek, Iva Marková, L'ubomír Zeman.

V roce 2016 rezignovala na své členství ve výboru Markéta Habrová a místo ní byl jmenován L'ubomír Zeman, a to usnesením Zastupitelstva města Holešova dne 20. června 2016. Zastupitelstvo města Holešova vzalo na vědomí dne 23. dubna 2018 rezignaci Zdeňka Horáka ze dne 20. února 2018.