logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Osadní výbor Tučapy

Složení osadního výboru v období 2019-2023

Předseda: Zdeněk Chytil.
Členové: Bc. Jan Adámek, Libor Mikeška, Ing. Marek Haragoš, Ing. Ivana Kozáková, Ing. Jan Křepelka, Ing. Jozef Chovanec.

Složení bylo určeno usnesením Zastupitelstva města Holešova dne 17. dubna 2019 s účinností od 1. května 2019 do 30. dubna 2023.


Složení osadního výboru v období 2015-2019

Předseda: Zdeněk Chytil.
Členové: Soňa Křepelková, Ing. Lucie Křepelková, Bc. Jan Adámek, Libor Mikeška, Ing. Marek Haragoš, Zuzana Vrtělková.

V roce 2016 rezignoval na své členství ve výboru David Martinec a místo něj byl jmenován Libor Mikeška, a to usnesením Zastupitelstva města Holešova dne 20. června 2016.