logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Show s hokejisty PSG Berani Zlín

 

Konání od:16. 2. 2019
Konání do:16. 2. 2019
Místo konání:Zámecká zahrada Holešov
Čas:Od 13:00

 

 

Již potřetí si hokejisté zlínské hokejové extraligy zabruslí s veřejností na atraktivní ledové ploše v zámecké zahradě v Holešově. Akce se koná 16. února od 13 hodin a od roku 2017 se koná potřetí v pořadí. Cílem je pobavit regionální příznivce zimních sportů a zviditelnit holešovské kluziště. Toto sportovní odpoledne opět vzniklo ve spolupráci Městského kulturního střediska Holešov a jeho mediálního partnera Radia Zlín. Vstup je zdarma.

V sobotu šestnáctého února se můžete těšit na soutěž ve střelbě na bránu, autogramiádu a osobní setkání s hokejovými hvězdami. Zábavným odpolednem provedou moderátoři zlínského rádia a připraveny pro vás budou také podpisové kartičky s fotkami hráčů.  

Zámecké kluziště v Holešově je tuto zimu otevřeno již od 22. prosince a těší se skutečně vysoké návštěvnosti. Hned v prvních týdnech provozu si přišlo zabruslit téměř dva tisíce lidí. Kluziště má velmi dobré zázemí, nabízí k pronájmu hrazdičky, hokejové brány a dětské brusle do velikosti 36. V blízkosti je občerstvení a k dobré pohodě stále živě hraje Radio Zlín.

Text: Dana Podhajská