Regata: výstavy s 50% slevou, v parku napoleonské ležení a parkuristé

DOPROVODNÝ PROGRAM NA ZÁMKU HOLEŠOV A V JEHO ZAHRADÁCH V DEN KONÁNÍ HOLEŠOVSKÉ REGATY 23. 6. 2018

 

Vstupné NA VÝSTAVY pro všechny účastníky festivalu OPĚT A TRADIČNĚ -50 %

 

Joža a František Uprkovi Holešov 2018

Přední část Zámecké galerie
Největší výstavní projekt sezony představí průřez tvorbou těchto českých velikánů, obdivovatelů moravskoslováckého folkloru.

Cena po slevě dospělý 60.-, dítě 40.-, rodinné vstupné (2+3) 135.-

 

Bzzukot

Zadní část Zámecké galerie

Interaktivní výstava pro celé rodiny, která seznámí návštěvníky s životem uvnitř včelího úlu.

Cena po slevě dospělý 40.-, dítě 20.-, rodinné vstupné (2+3) 85.-

 

Nabídka v prostorách zámeckého parku:

 Během poslechu hudby se mohou malí i velcí návštěvníci Holešovské regaty těšit na bohatý doprovodný program. Vedle tradiční soutěže v přejezdu vodní lávky a soutěžní přehlídky netradičních plavidel připravili pořadatelé historického vojenského ležení napoleonských vojsk. „Chceme tak hravou formou připomenout historii, která prošla i okolím Holešova,“ prozradil Michal Žáček. 

Na zámeckých loukách v areálu festivalu se také budou prohánět parkouristé – kromě show výstupů profesionálů budou mít hlavně dětští diváci možnost zapojit se do krátkých workshopů, při kterých si mohou osvojit nové triky z tohoto aktuálně velmi populárního sportovního odvětví. 

„A pokud letos počasí dovolí, seskočí i parašutisté, které jsme slibovali v minulém roce, ale povětrnostní podmínky na poslední chvíli seskok znemožnily,“ dodal Michal Žáček. 

Hudbě bude patřit také zámecké nádvoří, kde bude druhé pódium pro menší kapely. „Holešovská Regata je o známých jménech, ale chceme dávat šanci také místním kapelám, které zpestří hudební nabídku. Letos budou na nádvoří hrát například zlínské Tokyo, holešovský Elko Band, Circus Brothers a další kapely,“ uvedl dramaturg pódia na nádvoří Jan Holcman.

 

Za Agenturu Velryba a MKS Holešov Petra Svěráková a Dana Podhajská

holesovska-regata-2018.jpg