Herec a bloger Lukáš Hejlík vystoupí v Holešově v komedii Když panda tančí

Herec, moderátor a majitel úspěšného gastroblogu a gastromapy Lukáš Hejlík bude hostovat v Holešově. 5. dubna vstoupí spolu s Pavlem Oubramem v zámeckém New Drive Clubu v komediálním LiStOVáNí Když panda tančí.

Čekat pobavení od příběhu, v němž hlavní hrdina ztratil milovanou ženu, jeho syn od té doby nepromluvil ani slovo, v práci dostal padáka a bez praxe nemůže dělat ani venčitele psů? Ano, nebojte! Začne totiž v parku tančit jako panda. Přestože jeho vypelichaný kostým páchne jako zvratky a lidé si ho pletou s fretkou, blýskne se mu na lepší časy, když se dozví o soutěži talentů. Do parády si ho navíc vezme tanečnice u tyče. Podaří se Dannymu vyhrát hlavní cenu a získat zpět důvěru jediného syna, než mu zlotřilý domácí nechá zpřerážet kosti? Představení na motivy anglického scénaristy Jamese Gould-Bourna začíná v 18.30 hodin.

Lukáš Hejlík se s Holešov symbolicky spojil už před rokem, kdy poprvé na svých gastrotoulkách po Česku navštívil zámeckou zahradu s blízké cukrářství Eklér a obě destinace přidal mezi zajímavé turistické a gastronomické cíle nejen na svých sledovaných sociálních sítích, ale také do aktualizovaného vydání knihy 365 a 555.

 

Dana Podhajská