logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Zastupitelstvo

Ing. Pavel Karhan

KDU-ČSL

KDU-ČSL

MVDr. Zbyněk Miklík

KDU-ČSL

KDU-ČSL

Mgr. Ondřej Machálek

KDU-ČSL KDU-ČSL

Oldřich Rektořík

KDU-ČSL KDU-ČSL

Mgr. Rudolf Seifert

KPH TOP 09 Starosta

Mgr. Jana Slovenčíková

KPH BEZPP

Bc. Jakub Šneidr

KPH BEZPP

Mgr. Jiří Mikulenka

KPH BEZPP
Jiří Konečný ANO 2011 ANO 2011
Mgr. Milan Fritz ANO 2011 BEZPP
Ing. Radek Doležel ANO 2011 ANO 2011 Místostarosta
Ing. Martin Koplík ANO 2011 ANO 2011
Bc. Jaroslav Chmelař ČSSD ČSSD Místostarosta
Ing. Ludvík Urban ČSSD ČSSD
Libor Liška ČSSD ČSSD
Ludmila Hřeben Štaudnerová KSČM KSČM
MUDr. Ivan Manďák KSČM KSČM
Zdeněk Hlobil KSČM KSČM
Mgr. Svatava Ságnerová SNH BEZPP
MUDr. Lenka Dúbravčíková SNH BEZPP
Ing. Jaromír Tomšů SNH SNH
PaedDr. Zdeněk Janalík ODS ODS
Pavel Svoboda ODS ODS

K 19. lednu 2015 se vzdal mandátu z důvodu neslučitelnosti funkcí Ing. Tomáš Nedbal (ANO 2011, BEZPP). Mandát získal 20. ledna 2015 Mgr. Jan Koláček (ANO 2011, BEZPP), který 9. února 2015 složil slib.

K 1. říjnu 2015 se ze zdravotních důvodů vzdal mandátu Ing. František Rafaja (KDU-ČSL, KDU-ČSL). Mandát získal 2. října 2015 Mgr. Ondřej Machálek (KDU-ČSL, BEZPP), který 2. listopadu 2015 složil slib.

K 7. listopadu 2016 se vzdal mandátu Mgr. Jan Koláček (ANO 2011, ANO 2011). Mandát získal 8. listopadu 2016 Mgr. Milan Fritz (ANO 2011, BEZPP), který 14. listopadu 2016 složil slib.

Výsledky voleb v roce 2014 na webu volby.cz

Původní složení zastupitelstva po volbách v roce 2014 [PDF, 88 kB]